Akcesoria biurowe

#

Dlaczego potrzebujesz Ergonomicznego Podnośnika Klawiatury

  • 2 grudnia 2020

Zespół kanału nadgarstka jest kluczową przyczyną urazów i nieobecności w pracy. Pracownicy, którzy wykonują zadania związane z wprowadzaniem danych, potrzebują alternatywnych rozwiązań. Rozwiązań, które zmniejszają ryzyko niezdolności do pracy.

Tym bardziej warto zastanowić się nad ergonomicznym pałąkiem klawiatury przy ustawieniu stojącym.

Właściwy rodzaj mebli w biurze przynosi korzyści zarówno klientom, jak i pracownikom. Stawia na bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy. Nie wspominając już o tym, że spokojne miejsce pracy jest motywatorem do działania ponad oczekiwania.

Jeśli szukasz sposobów na optymalizację ustawień przestrzeni roboczej, zaznacz tę opcję. Dowiedz się, dlaczego potrzebujesz podkładki pod klawiaturę przy biurku, aby móc stać.

Siedzenie przy biurku z klawiaturą pod niezręcznym kątem ustawia scenę dla bólu i urazów. Liczy się również wysokość, widząc, że każdy człowiek ma inne usposobienie fizyczne.

Ktoś z sześciometrową ramą potrzebuje więcej miejsca niż osoba o mniejszej proporcji.

Posiadanie odpowiedniego typu klawiatury zapobiega urazom punktów nacisku w rękach. Ten sam ból rozciąga się na ramiona, gdy siedzisz w stałej, niewygodnej pozycji.

Ergonomiczne klawiatury dostosowują się, aby zapewnić komfort tam, gdzie go potrzebujesz.

Regulacja i pozycjonowanie
Przeciętny pracownik siedzi nisko, a ręce i ramiona spoczywają na biurku o stałej wysokości. Klawiatura spoczywa prostopadle na środku, pozostawiając Cię pod szkodliwym kątem.

W pionie można skonfigurować wysokość i kąt nachylenia klawiatury w zależności od poziomu komfortu.

Niektóre z nich obracają się również, aby nie dopuścić do przestawienia krzesła lub pochylenia się w kierunku biurka. Najlepsze jest to, że nie pomijają one myszy. Taca pozostawia miejsce dla myszy do regulacji wraz z klawiaturą.

Jeśli potrzebujesz niższego ustawienia, możesz opuścić taśmę na kolana bez konieczności przestawiania całego biurka. Twoje oczy, ramiona i ciało pozostają w bezpiecznym stopniu, a wydajność pracy utrzymuje się.

Masz prawo stać.
Większość prac biurowych wymaga długiego siedzenia przy biurku. Praca siedząca wiąże się z kilkoma problemami zdrowotnymi - lękiem, cukrzycą i chorobami serca.

Główną zaletą podnoszonej tacy na klawiaturę jest możliwość stania.

Podczas gdy Ty stoisz, kąt i pozycja klawiatury pozostają pod bezpiecznym kątem. Nie musisz się pochylać ani schylać, aby pisać lub poruszać myszą.

Najlepsze jest to, że nadal masz doskonałą linię widzenia do komputera. Więc nie musisz się nadwyrężać, aby zobaczyć ekran komputera.

Posiadanie opcji stania pozwala zachować zdrowie. Dodatkowo, elastyczne miejsce pracy zwiększa tempo pracy. A wydajność pracy zwiększa się.

Idź Ergo
Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, na biurku czy w laboratorium, ergonomiczny pałąk klawiatury pomaga usprawnić sposób pracy.

Chroń swoje zdrowie. Zastanów się nad ulepszeniem przestrzeni, w której pracujesz i obserwuj, jak wzrasta twoja wydajność.

Szukasz najlepszych opcji? Kliknij tutaj, aby znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie modernizacji miejsca pracy.